Wyniki finansowe cyber_Folks za I kwartał 2024 roku i plany rozwoju [Webinar z zarządem] | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Webinary
21 maj 2024, 08:56

Wyniki finansowe cyber_Folks za I kwartał 2024 roku i plany rozwoju [Webinar z zarządem]

Grupa cyber_Folks, znana wcześniej jako R22, to technologiczna spółka zajmująca się wsparciem małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w ich obecności w Internecie, w szczególności w obszarze komunikacji, marketingu i sprzedaży. Grupa jest już obecna na 180 rynkach.

W roku 2023 Grupa cyber_Folks odnotowała znaczący wzrost w przychodach, które osiągnęły 480 milionów złotych. Skorygowana EBITDA wyniosła 141,3 miliona złotych, podczas gdy zysk netto sięgnął 87,4 miliona złotych, co stanowiło ponad dwukrotnie wyższy wynik w porównaniu z rokiem poprzednim.

Zarząd cyber_Folks zarekomendował rekordową dywidendę z zysku za 2023 r. Spółka zapowiedziała też możliwość przeprowadzenia skupu akcji własnych.

W ostatnich miesiącach firma wprowadziła do swojej oferty nowe, autorskie usługi, w tym m.in. _Now, kreator stron internetowych napędzany sztuczną inteligencją, który pozwala stworzyć nową, funkcjonalną stronę www. w zaledwie 90 sekund. Za to innowacyjne narzędzie spółka otrzymała tytuł Masters of AI Experience, przyznane przez międzynarodową komisję. Wśród innych nowości można wskazać: Billz, innowacyjny program do fakturowania dla małych firm oraz narzędzie _Stores – kreator sklepów internetowych, który zyskuje coraz większą popularność na polskim rynku.

O wynikach cyber_Folks za I kwartał 2024 roku oraz dalszych planach rozwoju będzie można posłuchać podczas webinaru, w którym udział weźmie zarząd spółki:

  • Jakub Dwernicki, Prezes Zarządu
  • Robert Stasik, Wiceprezes Zarządu

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 21 maja 2024 roku o godzinie 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.