Plany rozwoju Urteste [Webinar z zarządem spółki] | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Webinary
15 maj 2024, 11:20

Plany rozwoju Urteste [Webinar z zarządem spółki]

Urteste jest spółką z branży MedTech specjalizującą się w tworzeniu innowacyjnej technologii umożliwiającej wykrywanie z próbek moczu chorób nowotworowych na wczesnych etapach ich rozwoju.

Priorytetowym projektem Urteste jest PANURI – test na raka trzustki. Spółka planuje w najbliższych kilku miesiącach rozpocząć badania kliniczne w tym projekcie. Prowadzi również proces rozmów z potencjalnymi partnerami strategicznymi. Jej doradcą w tym obszarze jest amerykańska firma Clairfield Partners LLC.

Obecnie Urteste posiada prototypy testów diagnostycznych dla 12 nowotworów odpowiadających łącznie za blisko 70% wszystkich zgonów spowodowanych nowotworami na świecie. Spółka spodziewa się, że w 2024 r. zakończy rozbudowę portfolio prototypów testów, co umożliwi intensyfikację prac związanych z przygotowaniem badania klinicznego w tym projekcie.

W grudniu 2023 r. Urteste zawarło z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości umowy na dofinansowanie projektów PANURI i MULTI-CANCER kwotą blisko 50 mln zł. Z przeprowadzonej w 2023 r. oferty publicznej spółka pozyskała 29,6 mln zł.

O aktualnej sytuacji oraz dalszych planach rozwoju Urteste będzie można posłuchać podczas webinaru, w którym udział weźmie zarząd spółki:

  • Grzegorz Stefański, Współzałożyciel i Prezes Zarządu
  • Tomasz Kostuch, Współzałożyciel i Członek Zarządu

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 15 maja 2024 roku o godzinie 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.