Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202463.98-1.682180
mWIG406534.71-1.239292
sWIG8024649.89-1.1615623
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
RANKPROGR$RNK6.440011.42
SKARBIEC$SKH24.00009.59
EUROHOLD$EHG3.14008.28
TOYA$TOA8.00007.96
OPONEO.PL$OPN71.00007.58
MLPGROUP$MLG86.00007.50
TARCZYNSKI$TAR81.80007.07
SELENAFM$SEL36.70006.69
BBIDEV$BBD4.57006.28
NOVATURAS$NTU14.35005.90
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
OTLOG$OTS28.3500-19.80
SILVAIR-REGS$SVRS4.2200-9.83
TRANSPOL$TRN3.5000-7.41
MANYDEV$MAN1.1300-7.38
TOWERINVT$TOW2.5600-7.25
DOMDEV$DOM180.0000-6.74
CDPROJEKT$CDR130.3000-6.39
PGE$PGE6.7020-6.27
INTROL$INL9.6200-6.15
IMS$IMS4.0500-5.81

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.