WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2463,98 pkt (-1,68%) | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
29 maj 2024, 17:17

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2463,98 pkt (-1,68%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2024.05.29

Nazwa ind.OtwarcieZamknięcieZmiana %
mWIG406621,796534,71-1,23
mWIG40TR9740,359614,33-1,23
NCIndex275,99275,00-0,39
WIG-ESG14450,4414234,02-1,53
sWIG8024955,8724649,89-1,16
sWIG80TR36734,5736284,19-1,16
TBSP.Index1963,721967,520,22
WIG86970,1785697,03-1,49
WIG.MS-BAS13084,0312599,94-3,45
WIG.MS-FIN16083,4815962,58-1,07
WIG202503,382463,98-1,68
WIG20lev491,47475,98-3,37
WIG20short3143,313192,661,71
WIG20TR5120,425040,04-1,68
WIG303147,743100,78-1,58
WIG30TR6326,366231,98-1,58
WIG-BANKI13015,8412872,67-1,38
WIG-BUDOW9130,209128,240,01
WIG-CEE1814,861822,180,76
WIG-CHEMIA9772,559574,89-1,83
WIGdiv1795,341775,15-1,20
WIG-ENERG2601,402519,26-2,82
WIG-GORNIC5195,135002,58-3,54
WIG-INFO5191,755145,90-0,69
WIG-LEKI2883,382870,61-0,22
WIG-MEDIA8280,168125,33-1,29
WIG-MOTO8704,548403,69-3,33
WIG-NRCHOM4391,664347,50-1,77
WIG-ODZIEZ10796,8310847,400,57
WIG-PALIWA6674,286486,71-2,51
WIG-Poland89977,0789332,90-1,51
WIG-SPOZYW2262,342307,771,84
WIG-Ukrain203,03209,273,24
WIG20TRsht3132,543181,601,70
WIG20TRlev4065,043937,26-3,36

kom mra

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
  • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
    • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
    • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
  • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
  • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
  • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
  • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
  • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
  • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost